Seminaras su Alex Monaco

Tema: „Atgaivink savo įvaizdį ir verslą, velniai griebtų!“

Lektorius: Alex Monaco (bestselerio „Laimingi šunsnukiai“ ir kitų sėkmingų projektų, tokių kaip www.monaco.lt, www.onbo.lt bendrakūrėjas).

Seminarą organizuoja Adf studija

Bilietai išparduoti!

Tikiu, kad tavo verslas (užsiėmimas) nėra tiesiog verslas. Gal klystu, bet  esi iš tų, kurie nori kažką pakeisti arba kažką pagerinti šiame pasaulyje. Negana to, manau, kad nori padėti žmonėms, kuriems reikia tavo pagalbos. Tiesa? Man atrodo, kad tu turi didelę širdį. Tai nuostabu. Bet blogybė ta, kad kol kas tave supantys žmonės nemato gerųjų tavo ketinimų + nepasitiki tavimi, o tai reiškia, kad tavo idėjos stovi vietoje.

Kyla klausimas: kaip elgtis, jei niekas nežino, kuo užsiimi, o tavo klientų sąraše ir elektroninėje dėžutėje švilpauja vėjai? Turiu atsakymus. Pats buvau tavo vietoje, bet vieną dieną… Išties, tu nesi kvailas žmogus. Pats žinai, kad tau reikia:
a) atnaujinti įvaizdį.
b) padidinti klientų ratą.

Taigi, tu žinai tai, bet nežinai, kaip elgtis. O jei seminaro metu mes ne tik kalbėtumėm, bet ir padėtumėm elgtis teisingai? Siūlau pradėti veikti!

Kviečiu tave į seminarą, kurio metu ne tik pakeisi kryptį, bet pajusi, kad tavo įvaizdis atgauna sparnus. Kviečiu tave į nuoširdų seminarą: „Atgaivink savo įvaizdį ir verslą, velniai griebtų!“.

Geriausias įvaizdis / identitetas - tas, kuris kalba ir yra gyvas. Ar tavo įvaizdis ir svetainė yra gyva? Kaip pažadinti įvaizdį? Papasakosiu viską, kai susitiksime. Ne tik papasakosiu, bet ir paėmęs į rankas elektrošoką, prikelsiu tavo įvaizdį naujam gyvenimui!

Šio seminaro ir praktinių dirbtuvių metu sužinosi du dalykus: 
1. kaip įrodyti žmonėms, kad tavo verslas / idėjos turi potencialą.
2. kaip padidinti klientų / skaitytojų / gerbėjų ratą.

Daugiau informacijos: +370 607 81 646 arba adf@adf.lt