Kodėl SEO optimizacija yra geriau už mokamus Google Ads skelbimus?

, Kodėl SEO optimizacija yra geriau už mokamus Google Ads skelbimus?

Kartą susiginčijau su rinkodarininku. Jis pareiškė: „Google Ads + Facebook Ads yra geriausi reklamos įrankiai! Seo optimizacija yra *****

Paprieštaravau jam. Esu tūkstantį kartų matęs, kaip verslininkų puslapiai pasiekia tūkstančius lankytojų+ pirkėjų, nesinaudojant nei Google ads, nei Facebook Ads. Todėl, kad jie naudojasi organiniu srautu (Seo optimizacija), kurį užtikrina svetainė, prižiūrima SEO ekspertų. Tuoj viską papasakosiu…

Pradėsiu nuo to, kad Google Ads arba Facebook Ads, tikrai gali padidinti pardavimus. Tačiau didžiausia problema slypi tame, kad nustojus mokėti už mokamą reklamą, pardavimai dramatiškai kris žemyn – PARDAVIMAI IŠGARUOS. Jūsų svetainė liks vieniša, nuliūdusi, kaip šis mielas padarėlis:

, Kodėl SEO optimizacija yra geriau už mokamus Google Ads skelbimus?

Tai neleistina!!! Negalite palikti svetainės vienišos!!! Todėl nėra protinga mokėti už reklamą kituose kanaluose – žymiai protingiau auginti savo asmeninę svetainę, kad ji taptų Jūsų reklaminiu tinklu, už kurį nereikėtų mokėti! Plius, jeigu Jūs būsite randami, galėsite pardavinėti reklamą savo tinklalapyje! Aišku, vargu ar Jūs norėsite reklamuoti kitas kompanijas… Tik noriu priminti, kiek daug galimybių turite. Juk yra daugybė svetainių, kurios nuomoja vietą savo puslapiuose.

-Supratau, bet kaip man susikurti nemokamą reklamos kanalą? – paklaus skaitytojas. Tai yra paprasta! Jums reikia paskambinti man ir pasakyti: „Sveiki. Mums patiko Jūsų nuoširdūs straipsniai. Mes norime Jūsų pagalbos ir gal net SEO paslaugų! Noriu, kad žmonės įvedę į Google paiešką, mano paslaugą, atsidurtų tiesiai mano puslapyje! Ar gali tai padaryti?“

 Jeigu Jūs susirasite mane, mano komanda jau per 24 valandas paruoš pasiūlymą – gausite nemokamą SEO tyrimą!

Vis dar galvojate kaip pasielgti? Mąstote ar Jums tikrai reikia daugiau lankytojų?

Kol Mamontovas dainuoja „Niekada man lankytojų nebus per daug”, pasakysiu štai ką: Jūsų svetainei reikia užkabinančio – parduodančio produktą teksto ir surandamumo. Tiems kas to nesupranta, kasdien praranda daugybę pinigų ir mažiausiai 100 lankytojų, kurie galėjo užeiti, bet neužėjo… Todėl, kad vis dar svarstote, ar verta susisiekti su mumis.

Jūs net neįsivaizduojate, kaip pasikeis Jūsų verslas, jeigu optimizuosite savo svetainę, mūsų SEO specialistų dėka!

Jei tik susitvarkytumėte svetainę pagal mūsų standartus, po kurio laiko Jūsų svetainę lankytų daugiau žmonių, nei užeina į šalia Jūsų esančią Norfa. Kaip suprantate, kalbame apie rimtesnius procesus. Kalbu apie kelis tūkstančius lankytojų. Kad suprastumėte mastus, siūlau pažvelgti į tai globaliai. Pavyzdžiui, Amazon per dieną išsiunčia daugiau nei 1,6 mln. produktų. Įsivaizduokite, kiek žmonių lankosi svetainėje KASDIEN! Jums nereikia tiek daug. Jums užtektų žymiai mažiau. Reikėtų tik lašo jūroje iš viso to ir Jūs jau…

Mmmmmm… 

Galbūt Jums sunku įsivaizduoti, suprasti, kaip visa tai veikia, todėl pateiksiu pavyzdį, per savo asmeninę patirtį. 

Prieš 10 metų, įdėjau į savo tinklapį daugiau nei 100% širdies. Padirbėjau su savo puslapio vidiniu SEO, išorinėmis nuorodomis. Tai truko tris mėnesius. Ir Google lankytojai pamėgo mano puslapius, todėl atsidūriau aukščiausiose pozicijose. Pagal raktažodį ,,Loogitpu kūrimas” buvau 3 – čioje vietoje. Ši pozicija pradingo, todėl, kad išėmiau iš paslaugų, logotipų kūrimo galimybes. Daugiau nekuriu jų, bet dirbtu su SEO. Pagal raktažodį „logotipų kūrimas” mane rasdavo pirmame puslapyje, virs dešimtį metų, nors nemoku nei cento. Kitais žodžiais – investavęs į SEO paslaugas, KASDIEN gaudavau daugiau reklamos, nei žmonės, kurie mokėdavo už Google ads arba Facebook ads. Tikėtina, kad ir jūs užsukote į šią svetainę, suradę mano straipsnį Google paieškoje. Tai įvyko tik todėl, kad mes su komanda mylime savo darbą. Bet gana girtis. Geriau papasakosiu apie klientus.

Kartą vienas iš mano klientų pasiskundė, kad jo neranda internete. (Beje kliento vardas buvo Marius). 

Jo lankomumas buvo žvėriškai mažas.

Pasiūliau SEO sprendimą.

Klientas sutiko.

Pasiraitojome rankoves. To neužteko, todėl paprakaitavome taip, kad teko nusirengti iki kojinių. Mūsų darbas pasiteisino. Klientas gavo gerus rezultatus.

Po 3 mėnesių puslapio lankomumas pašoko virš 80 lankytojų (kiekvieną dieną). Prieš 3 mėnesius svetainėje apsilankydavo tik 22-25 lankytojai per dieną.
, Kodėl SEO optimizacija yra geriau už mokamus Google Ads skelbimus?

Taigi, seniau svetainė jautėsi kaip šis padarėlis:

, Kodėl SEO optimizacija yra geriau už mokamus Google Ads skelbimus?

O dabar mano kliento svetainė jaučiasi šitaip:

, Kodėl SEO optimizacija yra geriau už mokamus Google Ads skelbimus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susipažinkime!

Palikite savo el. Pasto duomenis ir telefono numerį. Susisieksime netrukus!