Ką daryti, kad Googlas įsimylėtų Jūsų el. parduotuvę, svetainę – mestų jį į pirmas pozicijas!

, Ką daryti, kad Googlas įsimylėtų Jūsų el. parduotuvę, svetainę – mestų jį į pirmas pozicijas!

Kaip manai, kokias svetaines myli Google? Google myli svetaines, kurios padeda žmonėms surasti atsakymus, išspręsti problemą. Kuo daugiau vertės svetainė suteikia lankytojams, tuo labiau Google ją myli. Kuo labiau myli, tuo daugiau rodo tau dėmesį (iškelia tave į aukštesnes pozicijas)

Jūs esate girdėję apie automobilių kolekcionierius. Mėgstamiausius automobilius jie pastato geriausioje vietoje… Taip ir Google, mylimas svetaines pastato ant pjiedės stalo – suteikia joms aukštesnį puslapio rangą.

Jugu jusu svetaine ne tik parduoda bet ir suteikia ziniu – edukuoja, jus esate dar idomesni!  Eduokuodami naja karta, jus padidiante savo imenes + svetaines verte!

Tiesa, vos nepamiršau… kadangi kalbame apie meilę, nereikia pamiršti pagrindinio sėkmės ingrediento – dėmesio. Juk santykiuose svarbu dėmesys? Taip ir Google, tai taip pat yra vertybė. Google nori, kad rodytum jam dėmesį: gilintumeisi į tai, ko jis nori, o pasikeitus jo požiūriui, veiktum atsižvelgdamas į naujus parametrus. Tik taip gali įrodyti Google, kad supranti, ko jis nori. Supranti, apie ką kalbu? Juk tau patinka, kai kažkas domisi tavo norais, bei būtinai juos pildo? 

Taigi, jeigu nori, kad Google dievintų tavo svetainę, didžiuotųsi tavimi, (pašokdintų tave į aukščiausias paieškos pozicijas) tuomet skirk jam DAUGIAU dėmesio nei seniau. Skirk daugiau nei dvi dienas per savaitę. Aišku, nereikia persistengti, juk žinai, kaip būna santykiuose, kai „užspamini“ žmogų? Taigi, neužspamink Google! Viską daryk organiškai! Ir nesimuliuok meilės, nes Google nėra kvailas! 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susipažinkime!

Palikite savo el. Pasto duomenis ir telefono numerį. Susisieksime netrukus!