Kodėl Jūsų interneto svetainei reikia daugiau tekstų?

, Kodėl Jūsų interneto svetainei reikia daugiau tekstų?

Kažkada maniau, kad svetainei užtenka kelių meniu punktų, bei straipsnių, tačiau padirbęs rinkodaroje daugiau nei 10 metų, supratau, kad yra daugybė priežaščių, dėl kurių verta nuolat rašyti naujus straipsnius. O taip, tuoj pateiksiu priežastis, kodėl tau verta nuolat atnaujinti, savo tinklalapio turinį.

1. Nuolatinis turinio atnaujinimas, pagerins Jūsų įvaizdį.

Jei turite svetainę, šiandien į ją ateis žmonių. Bėgdamas akimis per Jūsų turinį, jis atliks mini tyrimą – užmes akį į tinklalapyje esantį blogą arba naujienų skiltį. Jei pamatys, kad paskutinį kartą svetainė buvo atnaujinta, kai topuose buvo Britney Spears, greičiausiai  jis nusivils, Jūsų svetainės įvaizdžiu. Tačiau įsivaizduokite kita siužetą. Kas jei šis žmogus, pamatys Jūsų svetainėje daugybę naudingo turinio? Kas jei turinys, pagelbės jam – SUŽAVĖS? Kas jei Jūsų tekstai arba svetainėje esantis video, suteiks tiek naudos, jog jis pasidalins ja su draugais, partneriais, pažįstamais? Tai galima būtų pavadinti, sėkmingu virusiniu marketingu.

Tai ne viskas. Skirdami laiko turinio atnaujinimui, Jūs pridedate savo veiklai daugybę kitu pliusų: šiuolaikiškumo, judrumo ir draivo. Nes turėti svetainę, kuri dažnai atsinaujina, yra visai neblogas įvaizdis.

– Suprantu, bet ką reiškia atnaujinti turinį? – paklaus skaitytojas. Atsakysiu. Kalbu apie darbą su senu tekstu, kurio nelietėte jau tris metus. Padirbėkite su jais ir tikrai pagerinsite įvaizdį. Svarbu: atnaujindami turinį, susitelkite tik į tai, kad duotumėte skaitytojams, kuo daugiau naudos. Nebandykite įtikinėti, kad esate “kietas profesionalas” – tikslas sumažinti atstumą tarp savęs ir žmogaus, kuris skaitys Jūsų tekstus. Žinau, Jums sunku rašyti, bet juk yra žmonių, kurie gali tai padaryti už Jus. Mano komanda rašo įsirėžiančius į pasąmonę tekstus, kurie ilgam išlieka širdyse. Taigi, parašykite mums į  www.adf.lt , kontaktuose rasite el.paštą. Nepamirškite laiške parašyti: Skaičiau Jūsų straipsnį, padėsite sukurti svetainės tekstus? 

2. Nuolatinio turinio atnaujinimo dėka, Jus lengviau ras „Google“ paieškoje. 

„Google“ dirbantys žmonės, sukūrė algoritmą, kuris patikrina svetainės „gyvumą“, taigi, jei Jūsų svetainės turinys yra sustingęs it cementas (Jūs jo nekeičiate, negerinate, neatnaujinate), Google algoritmai nusivils Jūsų svetaine ir suteiks jai mažesnį statusą. O gal klystu? Tuomet kodėl daugybė SEO ekspertų (tarp jų Neil Patel) teigia, kad senų straipsnių atnaujinimas, daro didelę įtaką „Google“ paieškai? Taigi, laimi tie, kas atnaujina turinį. Kuo dažniau atnaujinsite turinį, tuo aukštesnėse pozicijose atsidursite. Patikrinta asmeniškai!

3. Ilgi tekstai yra geriausias ir mažiausiai kainuojantis būdas, suartėti su klientu. 

Daugybė veiklių žmonių (menininkų, verslininkų) norėtų įlįsti savo klientui į galvą ir įtikinti tuo, kad jų prekė yra geriausia. Tai yra sudėtinga, nes tam, kad tavimi patikėtų, reikia praleisti su klientais kuo daugiau laiko. Šią problemą galima išspręsti iiiiiiiiiiiiiiiiiiiilgų straipsnių dėka. Esu įsitikinęs, mūsų pokalbį nutrauks pesimistas, pareikšdamas, kad niekas neskaito ilgų tekstų. Jis klysta. Tikrai yra žmonių, kurie skaito. Įsivaizduokime, kad ilgus tekstus skaito 2 iš šimto lankytojų. Jeigu šie lankytojai perskaitys visus Jūsų tekstus, jie taps ne tik klientais – jie taps fanais! Bet, kad jie skaitytų, reikia suteikti jiems galimybę panerti į Jūsų svetainę valandai arba dienai – kuo ilgiau, tuo geriau. Supraskite, Jūsų svetainė yra savaotiška gaudyklė. Kuo Jūsų gaudyklė bus labiau įtraukianti, tuo Jūs būsite sėkmingesni. Bet jei svetainėje tėra niekingas paslaugų aprašymas ir nususęs kontaktų puslapis, tuomet klientas nejaus Jūsų misijos, nesupras, kodėl Jūs užsiimate savo veikla, kas yra gan svarbu.

Jeigu Jūsų tinklalapyje būs daugiau ilgų tekstų, svetainės lankytojas skaitydamas juos, suartės su Jumis, Jūsų paslaugomis. Kuo daugiau Jūsų skaitytojas praleis laiko svetainėje, tuo didesniais draugais tapsite.

Tai nėra tik teorija!

Pabandykite užsukti į mano svetainę www.monaco.lt arba www.alexmonaco.net kur rasite straipsnių, kurių ilgumas šokiruoja. Tiesa, ne visi sugeba perskaityti iki pabaigos, bet tie, kas padaro tai, suartėja su manimi. Tai įvyksta natūraliai – ne todėl, kad noriu juos pripratinti prie savęs, o todėl, kad dalijimasis mintimis yra mano gyvenimo būdas. Darau tai, nes kitaip nemoku. Supraskite, rašau ne tam, kad tapčiau sėkmingesnis – rašau todėl, kad jau esu sėkmingas! Kai turi tokį požiūrį, nustoji klausti savęs, ar turinio atnaujinimas atsipirks tau, todėl rašai, rašai, rašai. Būtent toks mąstymas užtikrina, kad nepasiduosi pusiaukelėje. 

O Jūs, ar norite pasidalinti su skaitytojais paslaptimis, patarimais, kurie padės jiems? Supraskite, kai Jūs nenorite dalintis patirtimi, sukuriate viziją žmogaus, kuris bijo išsakyti savo poziciją. Kai tu bijai dalintis patirtimi, žmonėms atrodo, kad nežinai ką sakyti, kas reiškia, jog nesi įsitikinęs, kad esi profesionalas. 

– Alex, kam švaistyti laiką, talpinant ir kuriant turinį, o gal man neatsipirks? – paklaus kažkas iš skaitytojų, kuriam užduosiu klausimą: „Atsakyk, kam investuoti laiką į santykius, juk gali neatsipirkti?“
Kalbu apie įvairius santykius, naujus draugus. Juk būtent per www.adf.lt svetainę, susipažinau su daugybę nuostabių žmonių, nes čia dalinuosi tekstais. Kai tu daliniesi su pasauliu informacija (pasinaudojęs svetaine), sužinodami apie tave ir tavo veiklą, svetainės lankytojai suartėja su tavimi – suranda bendrumų, dėl kurių tiesiasi link tavęs. O jei tu nesidalinsi su pasauliu turiniu, tuomet naujų žmonių tavo gyvenime, bus mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susipažinkime!

Palikite savo el. Pasto duomenis ir telefono numerį. Susisieksime netrukus!